7 000 HUF
18,13 EUR, 20,00 USD
cca 1970 Szabolcs-Szatmár. Kondor Lajos, Csisztu Mihály, Hertay Mária, Rozanits Tibor és Vagyóczky Károly 2-2 rézkarca a megye épületeiről, tájairól. hn., én, ny.n., 1 sztl. lev.+10 t. (rézkarcok, többnyire jelzett.) Haránt-alakú mappában, karton-tokban, 10x14,5 cm