11640. 463. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
4 000 HUF
0 HUF
2 darab porcelán patikai edény, feliratokkal, egyik jelzett, kis kopással, m: 14,5-16,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras