Number of items: 418
2771984
11733
463
Other collectibles
1 200 HUF
2517099
11734
463
Other collectibles
Metzler Orloff hausmaler festett porcelán hamutál, jelzett, erősen kopott, d: 9 cm
1 000 HUF
2907386
11735
463
Other collectibles
Német retro design váza, jelzés nélkül, sárga-fehér színvilággal, m: 28 cm
3 000 HUF
3093213
11736
463
Other collectibles
II Lajos bajor királyt ábrázoló modern porcelán tányér. Matricás, jelzett hibátlan d: 10 cm
1 800 HUF
3097403
11737
463
Other collectibles
Német figura pár: Könyvet tartó kisfiúk. Jelzett, minimális kopással, m: 8,5 cm
2 000 HUF
3099854
11738
463
Other collectibles
Osztrák porcelán plakett, kézzel festett, jelzett (RF Austria), minimális kopottsággal, falra akasztható, 10x8 cm
3 000 HUF
3098236
11739
463
Other collectibles
Sarreguemines France XV. Louis, francia, fajansz, süteményes tányér. 1890-1910 között. Kézzel festett, jelzett, kis sérülésekkel, d:18 cm
3 000 HUF
2980873
11740
463
Other collectibles
Favágó fiú, biszkvit porcelán figura, kézzel festett, jelzetlen, hibátlan, m: 12 cm
3 000 HUF
3119810
11741
463
Other collectibles
Lefton "Hógolyó" macska figura. Jelzett, hibátlan, m: 8 cm
3 000 HUF
3119807
11742
463
Other collectibles
Drasche Aladdin. Terv.: Veress Miklós. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 13 cm
2 800 HUF
3119783
11743
463
Other collectibles
Aquincum akt. Jelzett, hibátlan (tűzhibával), m: 16,5 cm
2 000 HUF
3121085
11744
463
Other collectibles
Reichenbach háromosztatú magkínáló. Jelzett, hibátlan, d: 18 cm
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m