Number of items: 418

Victoria Austria szecessziós ékszeres doboz, a Margitsziget ábrázolásával, peremnél pattogzással, d: 14 cm
11745.

3 000 HUF
7,96
8,57
Antik német porcelán díszpohár pár, jelzett, kopással, egyik ragasztott, m: 9 cm
11746.

2 600 HUF
6,90
7,43
Royal Dux art deco teknős. Jelzett, farka sérült, h: 14 cm
11747.

1 000 HUF
2,65
2,86
26
4 darab magyar porcelán, Zsolnay sóborsos, Hollóházi kutya és mókus, Herendi sérült elefánt.
11748.

2 000 HUF
5,31
5,71
Weimar és Reichenbach kobalt festéses dísztál. Jelzett, kis kopással, d: 19-19,5 cm
11749.

3 000 HUF
7,96
8,57
11750.

2 000 HUF
5,31
5,71
Aquinncum tacskó. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, h: 11 cm
11751.

1 800 HUF
4,77
5,14
10
Karlsbad Austria bonbonier. Jelzett, hibátlan, 9,5x9,5 cm
11752.

3 000 HUF
7,96
8,57
Iparművész négyoldalas butella. jelzés nélkül, minimális kopással, m: 26,5 cm
11753.

2 600 HUF
6,90
7,43
cca 1940 Bavaria pralinékínáló szett, szórt aranyozással, jelzéssel, hibátlan, d: 11-19,5 cm
11754.

800 HUF
2,12
2,29
19
11755.

800 HUF
2,12
2,29
11756.

3 000 HUF
7,96
8,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF