17025. 464. Closed Online auction Advertisement
1 600 HUF
0 HUF
1928 Chmura foto-árjegyzék - Optikai hirek II. év. 1. sz., 1928. ápr. 1. Bp., Merkantil-ny., 48 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, kissé foltos borítóval.
Photo of the item taken by : nagy_andras