12 000 HUF
Ladányi József, működött a XX. sz. közepén és Guzy jelzéssel: Régen vártunk, Senator celofilter (irredenta cigaretta reklám- vagy plakátterv, székelykapu ábrázolással), 1940. Tempera, papÃr, jelzett, papÃrra kasÃrozva, 18,5x12,5 cm.