4 000 HUF
Budapest székesfőváros kerületi közigazgatásának szervezete. Az 1893. évi XXXIII. t.-cz. 24. §-a alapján a tanácscsal egyetértőleg kiadta: Halmos János, polgármester. Bp., 1900, Pesti Könyvnyomda Rt., 458+(2) p. Kiadói egészvászon-kötés, Leszik-kötés, a borítón némi kopással, kis foltokkal, az elülső szennylap kijár.