3 800 HUF
Budapest természeti képe. Szerk.: Dr. Pécsi Márton. Budapest Földrajza I. Budapest Földrajza I. köt. Bp., 1958, MTA,744 p. + 2 (Budapest és környékének földtani térképe) t. + 5 (Panoráma képek) t.+2 (Budapest és környékének talajtérképe) t. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1200 példányban.