4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Rexa Dezső: Margitsziget. (Budapest, 1940). Officina (ny.) 110 + [2] p. + 4 t. (színes). A Margitsziget történeti és turisztikai ismertetője. Oldalszámozáson belül számos szövegközi rajzzal, egészoldalas fotóval gazdagon illusztrálva. Az 57. oldaltól 48 egészoldalas korabeli fotóval. Elékötve: Rexa, Dezső Margareten-Insel. Île Sainte Marguerite. Budapest, [1942]. Officina [ny.] [12] p. Az előbbi kötet német és francia nyelvű tartalmi kivonata. Kolligátumunk első címoldalán régi tulajdonosi bélyegzés. Aranyozott gerincű, kiadói félvászon kötésben, az első kötéstáblán aranyozott címermotívummal. Jó példány.