3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Tarnóczi János: A Szent István Bazilika éneklő kövei... A templom története és műemlékei. Budapest, 1938. Szt. István Bazilika kiadása (Hellas irodalmi és nyomdai rt.) 124 + [2] p. Egyetlen kiadás. Oldalszámozáson belül szövegközti és egész oldalas fényképekkel illusztrált művészettörténeti munka. Aranyozott, enyhén sérült kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.