1916 Bp., a millenniumi kiállításra készült Székesfővárosi Pavilon, amelyben ekkor Nemény Béla étterme üzemelt (az idők során több híres vendéglőnek, kávézónak is otthont adott). Fotólap, megírva és postázva, 13,5x8,5 cm
Budapest természeti képe. Szerk.: Dr. Pécsi Márton. Budapest Földrajza I. Budapest Földrajza I. köt. Bp., 1958, MTA,744 p. + 2 (Budapest és környékének földtani térképe) t. + 5 (Panoráma képek) t.+2 (Budapest és környékének talajtérképe) t. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1200 példányban.
1885 Budapesti kiállítási emlék. Ő fensége Rudolf trónörökös védnöksége alatt álló országos kiállítás. Kiadja: Bettelheim Miksa Budapesten. 15 litho képet tartalmazó leporelló, a képeken az Operaház, Dohány utcai zsinagóga, Nyugati pályaudvar, Nemzeti Múzeum, Lánchíd, stb. Sérült kiadói papírborítóban, a borító két részre, a leporelló három részre vált.
1943 A Magyar Szentföld, avagy a Megváltás temploma tervének ismertetése. (A hűvösvölgyi Henrich István út 5. szám alá tervezett, végül befejezetlenül maradt Magyar Szentföld Megváltás temploma ismertető prospektusa). Felelős kiadó: P. Majsai Mór O. F. M. szentföldi biztos. Bp., Kerbolt Béla-ny., (32) p. Kiadói tűzött papírkötés, a lapok szélén helyenként körbevágásból eredő hiánnyal.