17566.
464. Closed Online auction
Maps
5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
1874 Geologische Karte der Umgebungen von Verespatak u. Offenbánya. Jahrbuch der k. k. geologische Reichsanstalt Bd. XXIV, Taf. 1. / Verespatak és Aranyosbánya (Erdély) környékének földtani térképe, szÃnes litográfia, a lap széle kissé sérült, 24,5x16,5 cm