17552.
464. Closed Online auction
Maps
10 000 HUF
17
1901 Európa iskolai fali térképe. A vallás- és közoktatásügyi m. kir. minister megbízásából tervezte és rajzolta: Kogutowicz Manó. 1 : 4.000.000. Bp., Kogutowicz és Tsa Magy. Földrajzi Intézete, vászonra kasírozva, sérülésekkel, foltos, 168x135 cm