17512.
464. Closed Online auction
Maps
5 000 HUF
Magyarország éghajlati atlasza. Szerk.: Kakas József. Klima-Atlas von Ungarn. Országos Meteorológiai Intézet. [Bp.], 1960, Akadémiai Kiadó, 2+20+2 p.+78 t. Kiadói haránt-alakú egészvászon-kötés, kopott borítóval, régi intézményi bélyegzésekkel.