2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
1921 Kimaradási engedély, M. kir. 1. utász zászlóalj I. század, hátoldalán irredenta nyomtatvány Magyar Hiszekegy imával, valamint Endrédy György: A munkácsi várhegy fokán c. versével. Kissé sérült, viseltes állapotban, 20,5x8,5 cm