Military Number of items: 108
3128526
17393
464
Military
Other collectibles
cca 1930-1940 Levente verseny, csoportkép darutollas sapkákkal, kitüntetésekkel; fotólap Wokaun fényképész bicskei műterméből, hidegpecséttel jelzett, 13x8,5 cm
2 000 HUF
2888610
17394
464
Military
Other collectibles
Vegyes katonai fotó tétel (csoportképek, katonazenekarok, járművek, stb.), össz. 35 db, változó állapotban, 4x4 cm és 17x11 cm között
2 000 HUF
2907225
17395
464
Military
Other collectibles
cca 1930-1970 Vegyes magyar katonákat ábrázoló felvételek (technikusok, híradósok, műszaki tisztek), össz. 25 db fotó, változó méretben és állapotban
2 000 HUF
2935348
17396
464
Military
Other collectibles
Magyar Néphadsereg, katonai gombok, közlekedési tiszti parolik, jelvények, össz. 7 db
1 200 HUF
3115908
17397
464
Military
Other collectibles
cca 1960-1985 Magyar Néphadsereg, tiszteket ábrázoló fotók, össz. 15 db, 4,5x4 cm és 18x12 cm között
1 800 HUF
3130030
17398
464
Military
Other collectibles
1921 Kimaradási engedély, M. kir. 1. utász zászlóalj I. század, hátoldalán irredenta nyomtatvány Magyar Hiszekegy imával, valamint Endrédy György: A munkácsi várhegy fokán c. versével. Kissé sérült, viseltes állapotban, 20,5x8,5 cm
2 000 HUF
3126616
17399
464
Military
Other collectibles
Honv. feliratos katonai fémkancsó, m: 11 cm
3 600 HUF
3129375
17400
464
Military
Other collectibles
2003 Vitézi tájékoztató XXII. évf. 1. sz., Budapest, 2003. július, különkiadás, vitéz Radnóczy Antal gyászszáma + Horthy Miklós portréja, modern előhívás, 15x10 cm
1 600 HUF
3124707
17401
464
Military
Other collectibles
1915 Altrohlau világháborús propaganda bögre, II. Vilmos arcképével, jelzett, pattanással, m: 9,5 cm
5 000 HUF
3127501
17402
464
140000
Military
Other collectibles
cca 1940-1945 Katonai fotóalbum, feliratozva: határállomás, partizán vidéken át, Kurszk, bombarobbanás, Don mentén, akik ellenünk harcoltak, stb., 89 db vegyes méretű fotóval
140 000 HUF
3109841
17403
464
3200
Military
Other collectibles
Gripen. A Nemzet Szárnyai, plakát, kis gyűrődésekkel, 97x64 cm
3 200 HUF
3125795
17405
464
Military
Other collectibles
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035