17603. 464. Closed Online auction Music, Musical notes, Instruments
1 600 HUF
0 HUF
ABBA - Világslágerek. Bp., 1979, Zeneműkiadó, 16 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, kopott címlappal.
Photo of the item taken by : ekb