18075. 464. Closed Online auction Posters
5 000 HUF
0 HUF
Ladányi József, működött a XX. sz. közepén és Sellei jelzéssel: A te pártod a Polgári Demokrata Párt (politikai plakátterv), 1945 körül. Tempera, papír, jelzett, papírra kasírozva, 16,5x11,5 cm.
Photo of the item taken by : karap_norbert