1997 Bada Dada, "Eszem a szép lelked", retro (per) spektíva, Vajda Lajos Pinceműhely, Szentendre, kiállítási plakát, fénymásolat, papír. Jelzés nélkül. Foltos. Sérült. 42x29,5 cm.
Haraszty István kiállítása, Székesfehérvár, István király Múzeum, 1977. Plakát, papír. Tervezte: Gulyás Gyula (1944-2008), jelzett a plakáton. Offset és J. Nyomda. 1000 pld. Feltekerve. Lapszéli egészen apró szakadásokkal. 55x40 cm.
Kemény György (1936- ): "Hejha...!" Helyhatósági választások '90, Fidesz választási plakát, 1990. F.k.: Deutsch Tamás, TIPO-KOLOR Kft., feltekerve, kissé foltos, az egyik sarkán gyűrődéssel, 69x49 cm
Ladányi József, működött a XX. sz. közepén és Guzy jelzéssel: Nov. 9.-től jobbra hajts Budapesten (reklám- vagy plakátterv), 1941 körül. Tempera, papír, jelzett, papírra kasírozva, 17x11,5 cm.
Ladányi József, működött a XX. sz. közepén és Sellei jelzéssel: A te pártod a Polgári Demokrata Párt (politikai plakátterv), 1945 körül. Tempera, papír, jelzett, papírra kasírozva, 16,5x11,5 cm.
Rosta No. 625, Lloyd George és a Vörös hadsereg, szovjet kommunista propaganda plakát, szitanyomat, papír, 44x66 cm. / Rosta No. 625, Lloyd George and the Red Army, Soviet communist propaganda poster, screen print, papír, 44x66 cm
Rau Tibor (1934-2000): Mandragora, Katona József Színház (plakátterv). Tempera, papír. Jelzés nélkül. Feltekerve, hajtásnyomokkal, lapszéli apró sérülésekkel, 70x50 cm.