4 000 HUF
100 okmány a háború előzményeinek történetéhez. Szemelvények a hivatalos német fehérkönyvből. Von Ribbentrop birodalmi külügyminiszter bevezetőjével. Bp.,[1940.],Pfeifer Ferdinánd, 240 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.