20 000 HUF
14
Adolf Hitler: Mein Kampf. Zwei Bände in einem Band. Ungekürzte Ausgabe. München, 1936, Zentralverlag der NSDAP, Frz. Eher Nachf., (M. Müller & Sohn-ny.), 1 (Hitler portréja) t.+XXVI+6+781+11 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szakadt kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papírborító részben a vászonborítóra ragadt.