5 000 HUF
9
Ballagi Géza: A nemzeti államok kora. 1815-1847. Bp., 1897, Athenaeum. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott félbőr-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel. Benne ex libris-szel: Sassy Attila Aiglon (1880-1967): Dr. Holló Attila könyve [kék változat], klisé, papír, jelzett a dúcon, kissé foltos, 12,5x9 cm