5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Beksics Gusztáv: A szabadság országa. Rajz az angol társadalmi életből. Bp.,[1881],Aigner Lajos, 252 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, foltos lapokkal.