1 200 HUF
Buchinger Manó: A magyarországi könyvkötÅ‘munkások szervezkedésének története. A könyv cÃmlapját és tábladÃszét BÃró Mihály rajzolta. Bp.,[1928],BÃró DezsÅ‘,(Világosság Rt.-ny.), 278 p.+ 2 t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a gerincen kis sérülésnyommal.