1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Ifj. Vayer Lajos: Magyar uralkodók. Officina Képeskönyvek 45/46. Bp., 1942, Officina, 30+2 p.+20 (egészoldalas fekete-fehér képtáblák) t. Félvászon-kötés, kopott, foltos borÃtóval, néhány bejelöléssel, kissé foltos lapélekkel.