9 000 HUF
23,32 EUR, 25,71 USD
Kerékgyártó Árpád: Magyarország művelődés története 889-1849. I. kötet 889-1301. 559p. Korabeli, aranyozott félvászon kötésben. Néhány tollas bejegyzéssel, előzéklapok sérültek, gerinc nélkül, első kötéstábla elvált. Rendkívül ritka!