2 200 HUF
5,70 EUR, 6,29 USD
Kollányi Ferencz: Regesták A római és parmai levéltárakból Bp., 1905. Ny. Athenaeum. 68 l. Kiadói, egészvászon kötésben. Egészvászon kötésben, a borítón kopással