3 600 HUF
9,33 EUR, 10,29 USD
Kossuth Lajos iratai összevont népies kiadásban. Szerk.: Helfy Ignácz. Bp., 1887., Athenaeum, 1 (CÃmkép, Kossuth Lajos arcképe) t+724 p.+20 (fekete-fehér képtáblák) t. Korabeli, aranyozott egészvászon kötésben, kopott borÃtóval, sérült gerinccel és kötéssel.