800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Krmann Dániel: Küldetésem története. Itinerarium (1708-1709). Ford.: Szabó Zsuzsanna. Az utószót és a jegyzeteket írta, a helységnévmutatót összeáll.: Fabiny Tibor és Kiss Gy. Csaba. Bp.,1984, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.