1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Lippert, Julius:Allgemeine Geschichte des Priesterthums. 1-2. Berlin. 1883 ; 1884., Hofmann, Korabeli, aranyozott félvászon kötésben, a 2, kötet kötése sérült, első tábla elvált