4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Márki Sándor: Ötszáz év története a felfedezések korától a munka századáig. 361 szövegképpel, 30 fekete, 3 színes műmelléklettel és 1 színes térképpel. Budapest, [1910 körül]. Athenaeum (ny.) 704 p. + 33 t. (3 színes, 3 kihajtható) + 1 térkép (színes, kihajtható). Egyetlen kiadás. Oldalszámozáson belül gazdag szövegközti illusztrációs anyaggal. Enyhén sérült kiadói egészvászon kötésben, a gerincen és az enyhén foltos első kötéstáblán az aranyozott címfelirat vörös címkén, alul kissé foltos lapszélekkel. Jó példány.