3 600 HUF
9,33 EUR, 10,29 USD
Napoleon császár élete és az 1792-ki franczia forradalom rövid vázlata II. köt. Pest, 1856, Heckenast Gusztáv, 6+419 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült, javított gerinccel, foltos lapokkal, kissé sérült tartalomjegyzékkel.