5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Pór Antal: Hunyadi János. Élet- és korrajz. Házi Könyvtár XIV. köt. Bp., 1873, Szent István-Társulat, XII+309 p. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal.