1 600 HUF
Rákóczi emlékkönyv halálának kétszázéves fordulójára. I. kötet. Szerk.: Lukinich Imre. Gróf Mikes János elÅ‘szavával. Bp., [1935], Franklin-Társulat. Szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrálva, szÃnes reprodukciókkal, facsimile mellékletekkel. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincnél sérült borÃtóval, belül túlnyomórészt jó állapotban.