20 000 HUF
Somogyi István: A szabadkőművesség igazi arca. I-II. köt. [Egy kötetben.] I. köt.: A szabadkőművesség felelőssége Trianonért. II. köt: A földalatti Magyarország. Bp., 1929, Apostol-ny., 183+1+211+1 p. Eredeti számlával! (Dr. Frank Antal egyetemi tanár részére! Kiadói kopott egészvászon-kötésben. Ritka!