1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Zoványi Jenő: A felvilágosodás története. Szabad Iskola VI. Bp., én.,Genius. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, az elülső borító sarkán kis hiánnyal.