2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
1929-1933 A Belügyi Közlöny fél évfolyamai egybekötve (3 kötet): XXXIV. (1929.) évf. 1-29. sz.; XXXV. (1930.) évf. 1-26. sz.; XXXVIII. (1933.) évf. 29-54. sz. Szerk.: Dr. Szőllőssy Alfréd. Korabeli félvászon-kötésben, viseltes, rossz állapotban.