4 000 HUF
Kiss Géza: A jogalkalmazás módszeréről. Dogmatörténeti és kritikai tanulmány a magánjog köréből. A Magyar Jogászegylet Könyvkiadó Vállalata II. évf. 1. köt. Bp., 1909, Athenaeum, 243 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.