19236. 464. Closed Online auction Books: Law
2 400 HUF
0 HUF
Túry Sándor: A magyar szabadalmi jog kézikönyve. Bp., 1911, GyÅ‘zÅ‘ Andor. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borÃtóval, a könyvtest részben elvált a borÃtótól.
Photo of the item taken by : karap_norbert