3 200 HUF
8,29 EUR, 9,14 USD
Zathureczky Zsolt: Ipari rend. Bp., [1941], szerzői kiadás (May János-ny.), 423+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón némi kopással. (Ritka!)