1 600 HUF
Adrienne Thomas: Andrea. Regény fiatal lányok számára. Ford.: Tutsek Anna. Bp.,én.,Singer és Wolfner. A borító és az illusztrációk Benedek Kata munkái. Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval.