1 600 HUF
Móra Ferenc: Dióbél királykisasszony. Történetek Pankáról és egyéb mesék. Prakatur Zsuzsa színes képeivel. (Bp.,1935), Révai,117+1 p.+4 t. Első kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel, 2 tábla hiányzik, 2 tábla kijár.