2 200 HUF
5,70 EUR, 6,29 USD
Valdor: Anni felfedezése. Ford.: Wiesner Juliska. Bp.,én.,Dante, 149+3 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.