19028.
464. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
5 000 HUF
1897 Az ezeréves Magyarország. Képes félhavi folyóirat. 1897. Szerk.: Laurencic Gyula. Felelős szerk.: Kácser Lipót. Arthur Heyer rajzaival. Erdélyi Mór fotóival. Bp., 1897, Légrády, 100 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói illusztrált haránt-alakú félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, laza fűzéssel, kissé foltos lapokkal.