19044.
464. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 800 HUF
Felvinczi Takács Zoltán: Buddha útján a Távol-Keleten I-II. Bp., 1938, Révai. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban, I. kötet kötés kissé laza, néhány kevés lap kissé foltos.