19110.
464. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 400 HUF
John L. Stoddard's Lectures. Vol IX.: Scotland, England, London. Boston, 1903, Balch Brothers, 336 p. Angol nyelven. Gazdag fekete-fehér egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Korabeli félbőr-kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel.