19030.
464. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Mikecs László 2 műve: Románia. Útijegyzetek. Bolyai Könyvek. Bp., 1940, Bolyai Akadémia. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, sérült, foltos kiadói papír védőborítóban. + Csángók. Bp., 1989, Optimum. Reprint kiadás. 5 db térkép-melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés.