19057.
464. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
29
Prinz Gyula: Magyarország földrajza. (DEDIKÁLT). Bp., 1942, Renaissance (Szeged, Városi Nyomda Rt.), 272 p. Szövegközti és egészoldalas térképekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, helyenként kis lapszéli sérülésekkel. A szerző, Prinz Gyula (1882-1973) geológus, geográfus, néprajzkutató által Milotay István (1883-1963) szélsőjobboldali újságíró, politikus, író részére DEDIKÁLT példány.