19113.
464. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
Végh Gusztáv: Tabán képei. Pereházy Károly szövegével. Bp., [1970], Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott kartonált papírkötés, kiadói kopottas, kissé szakadt papír védőborítóban . + néhány újságcikk a Tbánról