Verrasztó Gábor: Lövészárok a Pasaréten. Budai históriák. Bp., 2018, Napkút. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadással.
John L. Stoddard's Lectures. Vol IX.: Scotland, England, London. Boston, 1903, Balch Brothers, 336 p. Angol nyelven. Gazdag fekete-fehér egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Korabeli félbőr-kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel.
Miskolci Miklós: Trianon gyermeke, Kelebia. Helytörténeti monográfia (az első huszonöt év.) Kelebia, 2016, Kelebia Község Önkormányzata. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Kiszely Gyula: A Diósgyőri Magyar Állami Vas- és Acélgyár története. Tanulmányok Diósgyőr történetéhez 1. Miskolc, 1997, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár-Miskolci Egyetem Történelem Segédtudományai Tanszék. Kiadói papírkötés.
2 db Erdély témájú könyv: Végh Antal: De mi lesz a harangokkal? (Erdély, 1988). Útirajz. (Bp., 1988), A Magyar Népköztársaság Művészeti Alapja. Kiadói papírkötés. + Dr. Kende Péter: Erdélyből jöttek. (Bp.), 1988, Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírktöés.
Fejős Zoltán: A chicagói magyarok két nemzedéke 1890-1940. Az etnikai örökség megőrzése és változása. Hungari Extra Hungariam 1. Bp., 1993, Közép-Európa Intézet. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Dr. Pakuts Béla: Küzdelmek és eredmények a lippói "Béke Őre" Mgtsz 30 éves történelméből 1948-1978. Pécs, 1979. Felelős Kiadó Karasz László tsz-elnök. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.